• Titulní foto
  • Titulní foto
  • Titulní foto
  • Titulní foto

Festival přípravek v Klimkovicích 16. 6. 2018

Od malých hasičů Lvíčátek z Klimkovic jsme obdrželi pozvánku na VII. ročník Festivalu přípravek, kde jsme si s dětmi připravili krátkou scénku týkající se hasičského zásahu. Tato scénka se týkala hasičského zásahu při dopravní nehodě. Děti se tohoto úkolu zhostily velmi zodpovědně, díky jejich snaživosti se vše povedlo na výbornou, odvezly si z Klimkovic krásné medaile, batůžky plné dárků, perníčky, balónek s obrázkem Lvíčátek a hlavně skvělý zážitek. Náš sbor také nakoupil dětem dresy, které se dětem moc líbily. Vedoucí obdrželi za celý tým skleněnou trofej, kterou si můžete prohlédnout v naší hasičárně. Nejen rodiče dětí, ale i my vedoucí jsme na naše nejmenší hasiče velice pyšní, že to zvládli nacvičit za tak krátkou dobu a bez problému to ukázali tolika lidem. Po předání medailí jsme s dětmi sledovali scénky ostatních družstev, skákali jsme na skákacím hradu a před úplným koncem nás čekala pěna.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem rodičům, že nás přijeli do Klimkovic podpořit. Také bychom chtěli poděkovat Patriku Kvitovi, který vyrobil pojizdné dřevěné hasičské auto, které bylo součástí naší scénky.

Video z vystoupení našich Plamínků najdete pod tímto odkazem Video z Klimkovic

Kalendář

červenec 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Nejbližší událost

Žádné události

Sponzoři

Odkazy

Free Joomla! template by L.THEME