• Titulní foto
  • Titulní foto
  • Titulní foto
  • Titulní foto

Pirátské hrátky - ohlédnutí

V sobotu 26.5.2018 se v místním sportovním areálu uskutečnil Dětský den neboli Pirátské hrátky. Na tuto akci se sjelo spoustu pirátů z různých moří a oceánů, kteří si pro děti připravili záludné úkoly. Když děti všechny úkoly splnily, dostaly náležitou odměnu. V programu bylo k vidění taneční vystoupení WILD CREW, vystoupení nejmenších hasičů Lvíčátek z Klimkovic, klauna Pepina, požární útok místních malých hasičů Plamínků, požární zásah hořícího sena a spoustu dalších. V průběhu programu jste si mohli prohlédnout historické auto Tatra, které vlastní hasiči ze Štramberku. Na konci tohoto dne se piráti vydali zpět na moře, ale než odjeli, ukryli nám pirátský poklad, který měly děti za úkol najít. Pirátský poklad se nakonec našel a obsahoval spoustu dárečků pro děti. Pirátský den ukončil letní večer s diskotékou. 
Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem, kteří se jakkoliv účastnili na organizaci Pirátského dne. Také bychom chtěli poděkovat Obci a doufáme, že se Vám Pirátský den líbil, a že jste si ho náležitě užili.

Kalendář

prosinec 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejbližší událost

Žádné události

Sponzoři

Odkazy

Free Joomla! template by L.THEME